Konuşanlar en komik bölüm? (1. sezon, 2. sezon, 3. sezon)? Konuşanlar en çok izlenen bölümler?

26.06.2023
A+
A-
Konuşanlar en komik bölüm? (1. sezon, 2. sezon, 3. sezon)? Konuşanlar en çok izlenen bölümler?

Konuşanlar en komik bölüm? (1. sezon, 2. sezon, 3. sezon, 4. sezon, 5. sezon) ? Konuşanlar en çok izlenen bölümler?

Konuşanlar’ın en beğendiğiniz, komik bölümü sizce hangisi? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Konuşanlar en komik bölüm? (1. sezon, 2. sezon, 3. sezon)? Konuşanlar en çok izlenen bölümler? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Konuşanlar’ın en beğendiğiniz, komik bölümü sizce hangisi?

İşte bu konuda yapılan bazı Yorumlar.

Survior özel (27. bölüm) çok komiğime gitti. Ayrıca Musa diye bir adam vardı kayınpederi ile ilgili çok fazla dalga geçilmişti, o bölüm işte.

  • Bölüm 31. dakikada başlıyo
  • 33. bölümü herkes izlemeli
  • 7. bölüm bir harikaydı dostum bence
  • 1. ve 5. bölüme bayıldım.
  • Otoparkçı bölümü efstane
  • Survivor bölümü der susarım

Konuşanların en komik bölümlerini arayanlar için bir kaç tüyo. Bizce tüm bölümler birbirinden güzel o ayrı. İlk Sezon 1. 2. 6. 8. 12. ve 17. bölümler hayli konuşuldu. Hasan Can Kaya’nın sunduğu Konuşanlar Talk Show programında Musa Toktaş 13. bölümde yer alıyor 2. Sezon 44 bölüme RTÜK, incelemeye aldığı Konuşanlar programının Türk toplumunun temeli olan ailenin fertlerinin de dahil edildiği ve cinsiyetçi unsurlar da içeren çok sayıdaki küfür ve argo kelimelerin ekranlara yansıtılmasının yayıncılık ilkelerine aykırı olduğu kanaatine vardı. Konuşanlar 2. sezon 27. bölüm Survivor Nagihan vardı çok konuşuldu. Sizde beğendiğiniz bölümleri yoruma yazın konuşanlar bilgilensin.

Sizler için bizlerde Konuşanlar en komik bölüm? (1. sezon, 2. sezon, 3. sezon)? Konuşanlar en çok izlenen bölümler? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Konuşanlar nerede çekiliyor 2023

Çekimleri İstanbul‘da gerçekleştirilen Konuşanlar programı seyircilerin aktif olan konuştuğu hikayelerini anlattığı bir komedi-eğlence programı olarak biliniyor. Sanıldığının aksine Hasan Can Kaya Konuşanlar programı özel olarak hazırlanan bir stüdyoda çekiliyor. Bu nedenle sabit bir çekim yerinde yapılan çekimler, İstanbul Grand Pera‘da gerçekleştiriliyor. Beyoğlu ilçesinin Taksim Hüseyin Ağa Mahallesi’nde bulunan Grand Pera, programın çekildiği ana bir merkez.

You cannot copy content of this page