Konuşanlar yeni bölüm neden yok 2023

26.10.2023
A+
A-
Konuşanlar yeni bölüm neden yok 2023

Konuşanlar yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Konuşanlar yeni bölüm neden yok 2023? Konuşanlar hangi gün saat kaçta yayınlanıyor?

Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Konuşanlar yeni sezon ne zaman başlıyor? Konuşanlar yeni sezon başladı mı? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

2023 sonlarına doğru Konuşanlar yeni sezon ilk bölümü 8 Eylül cuma günü Exxen’de başladı. Yine shot dediğimiz Programın fragmanları ile kısa versiyonları Youtube kanalında yayınlanacak. Konuşanlar yeni sezonu ile devam etmektedir. yeni bölüm fragmanı salı günü 15.00’te yayınlanmakta ve Cuma günü Exxen üzerinden yayınlanmaktadır. Shot bölümler ise 2 gün sonra yayınlanmaktadır.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Konuşanlar yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Konuşanlar yeni bölüm neden yok 2023? Konuşanlar hangi gün saat kaçta yayınlanıyor? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Hasan Can Kaya Kimdir, Kaç yaşında, Sevgilisi var mı?

16 Aralık 1989’da İstanbul’un Güngören ilçesinde doğdu. 1 Erkek 1 Kadın dizisinde senaristlik yaparken, senarist grubundaki arkadaşlarının desteği ile stand-up yapmaya karar verdi. Leman Kültür Beşiktaş’ta düzenli olarak Stand-up komedi yapmaya başladı. Ocak 2020’de ilk kişisel projesi olan Konuşanlar Talk Show’un çekimlerine başladı.

Konuşanlar adlı programı Aralık 2020’de Exxen adlı platforma taşındı ve YouTube’a yüklenen bölümler yayından kaldırıldı.

Hasan Can Kaya dizi ve filmleri

Çok Güzel Hareketler Bunlar

Çok Aşk – Sinema filmi

Konuşanlar – Talk-show

Hasan Can Kaya – Stand Up Party

Bir Yeraltı Sit-com’u

You cannot copy content of this page