Koray Zeynep Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?

28.06.2023
A+
A-
Koray Zeynep Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?

Koray Zeynep Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Koray Zeynep Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Koray Zeynep, TikTok platformunda aktif olarak içerik üretmektedir. Kendisi bir anne-baba ikilisi olarak bilinir ve iki kızıyla birlikte video çekmektedir. TikTok’daki videoları 20 milyonun üzerinde görüntülenme sayısına ulaşmıştır, bu da büyük bir takipçi kitlesine sahip olduğunu göstermektedir. Koray Dincel olan Tiktok fenomenidir. Koray ve Zeynep anne baba ikilisi ve iki kızı ile birlikte video içerikleri üretmekteler. Youtube ve Instagram videoları da bulunan Koray Zeynep’in Tiktok’ta 20 milyon üzerinde görüntülenme sayısına sahiptir. Youtube üzerinde de 16,4 milyon abone ve 1.9 bin tane videoya sahiptir. Youtube üzerinde videoları 16 milyona yakın izlenme sayısına ulaşmıştır. İki kızı ile birlikte videolar çekmektedir.

Instagram hesabı korayzeynep1 şeklindedir. Kendilerine işbirliği için ulaşmak isterseniz mail adresi de [email protected] şeklindedir. Hakkında daha fazla bilgiye sahipseniz yorumlar kısmında yazarak herkesle paylaşabilirsiniz.

Youtube kanalı : https://www.youtube.com/@korayzeynep/videos

Ayrıca Koray Zeynep’in YouTube kanalı da bulunmaktadır. Kanalında 16,4 milyon aboneye ve 1.9 bin videoya sahiptir. YouTube’daki videoları da 16 milyona yakın izlenme sayısına ulaşmıştır. Kendisinin Instagram hesabı “korayzeynep1” şeklindedir.

Sizler için bizlerde Koray Zeynep Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page