Kübra Akman Kimdir? Kaç yaşında? Kübra Akman eşi Kimdir? Kübra Akman çocuğu kaç yaşında?

03.06.2023
A+
A-
Kübra Akman Kimdir? Kaç yaşında? Kübra Akman eşi Kimdir? Kübra Akman çocuğu kaç yaşında?

Kübra Akman Kimdir? Kaç yaşında? Kübra Akman eşi Kimdir? Kübra Akman çocuğu kaç yaşında? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Kübra Akman Kimdir? Kübra Akman Nereli Ve Kaç Yaşında? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Kübra Akman 13 Ekim 1994 tarihinde Bursa’da dünyaya gelmiştir. Türk Hava Yolları’nda oynayan Türk millî voleybolcu. Orta oyuncu pozisyonunda oynamaktadır.

2008-2013 yılları arasında kariyerini Nilüfer Belediyespor’da sürdürmüştür. 2012-13 sezonu başında Vakıf Bank’a transfer olmuştur. 2013 yılında VakıfBank ile FIVB Kadınlar Dünya Kulüpler Şampiyonası şampiyonu olmuşlardır. Türkiye Yıldız Kız Voleybol Milli Takımı ve Türkiye Genç Kadın Voleybol Milli Takımı kadrolarında yer almıştır.

Kübra Akman, 2011 FIVB Yıldız Kızlar Dünya Şampiyonası ve 2012 Genç Kızlar Avrupa Voleybol Şampiyonası şampiyonlukları kazanmıştır.

Sizler için bizlerde Kübra Akman Kimdir? Kübra Akman Nereli Ve Kaç Yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page