Lal Gümüşçüoğlu kimdir, nerelidir? Lal Gümüşçüoğlu kimin kızı? Lal Gümüşçüoğlu instagram, linkedin?

02.06.2023
A+
A-
Lal Gümüşçüoğlu kimdir, nerelidir? Lal Gümüşçüoğlu kimin kızı? Lal Gümüşçüoğlu instagram, linkedin?

Lal Gümüşçüoğlu nerede okuyor? Lal Gümüşçüoğlu ailesi? Lal Gümüşçüoğlu kimdir, nerelidir? Lal Gümüşçüoğlu kimin kızı? Babası kimdir? Lal Gümüşçüoğlu instagram, Lal Gümüşçüoğlu linkedin?

Lal Gümüşçüoğlu kimdir, Lal Gümüşçüoğlu kimin kızı? Lal Gümüşçüoğlu instagram, linkedin? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Lal Gümüşçüoğlu kimdir, Lal Gümüşçüoğlu kimin kızı? Lal Gümüşçüoğlu instagram, linkedin? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Kendisi Can Aslantuğ’un sevgilisi olarak sosyal medyada yer alan bir isimdir.

Kendisi instagramda @lal.gum kullanıcı adı ile bulunur.

Grafik Tasarımcı olduğu instagram profilinde yazar.

1993 Türkiye ve Avrupa Güzeli Arzum Onan ve oyuncu Mehmet Aslantuğ çiftinin oğulları , 20 Kasım 2000 doğumlu Can Aslantuğ, eğitim hayatını tamamladı ancak aile mesleğini seçti. 2016 yılında New York’taki School of Creative and Performings Art’ta yönetmenlik, 2018’de de New York Üniversitesi’nde film yapımı eğitimleri alan Aslantuğ, oyuncu olmaya karar verdi. 1996 yılından bu yana mutlu bir evlilik süren Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ, 26 yıldır magazin gündeminin örnek çiftleri arasında yer alıyor. 22 yaşındaki Can Aslantuğ ise gönlünü Lal Gümüşçüoğlu’na kaptırdı.

Sizler için bizlerde Lal Gümüşçüoğlu kimdir, Lal Gümüşçüoğlu kimin kızı? Lal Gümüşçüoğlu instagram, linkedin? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Sevgilisinin evinde aile arasında gerçekleşen doğum günü partisi katılan Aslantuğ, ardından Gümüşçüoğlu ile birlikte objektif karşısına geçti.

Lal Gümüşçüoğlu, doğum gününde çekilen fotoğrafları, “Mutlu 22…” notuyla Instagram’dan yayınladı.

Takipçileri Gümüşçüoğlu’nu, Arzum Onan’a benzetti.

Sosyal medya kullanıcıları “Arzum Onan sandım.” ve “Gülüşleri çok benziyor” gibi yorumlar yaptı.

2 yıldan uzun bir süredir birlikte olan çift, sosyal medyadan paylaşımlarına devam ediyor.

You cannot copy content of this page