Larin Kayataş kimdir, kaç yaşında? Larin Kayataş nereli, ne doktoru? Larin Kayataş gerçek adı? Eski hali?

21.07.2023
A+
A-
Larin Kayataş kimdir, kaç yaşında? Larin Kayataş nereli, ne doktoru? Larin Kayataş gerçek adı? Eski hali?

Larin Kayataş kimdir, kaç yaşında? Larin Kayataş nereli, ne doktoru? Larin Kayataş gerçek adı? Eski hali? Larin Kayataş kimdir, cinsiyeti ne? Larin Kayataş nereli, mesleği ne? Toprak Kayataş eski hali? Aşkolandın Larin erkek hali?

Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Larin Kayataş kimdir, cinsiyeti ne? Larin Kayataş nereli, mesleği ne? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Twitter fenomenlerinden Aşkolandın Larin’in adını belki duymuşsunuzdur. Çapa Tıp Fakültesi mezunu olan Larin Kayataş, Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde pratisyen hekim olarak çalışıyordu. Larin Kayataş, 24 yaşındadır. Gaziantepli Larin Kayataş, Fen Lisesi’ni yatılı olarak tamamlamasının ardından, üniversite sınavında ilk bin kişiden birisi oldu. Bunun üzerine İstanbul’a gelen Larin Kayataş, İstanbul Çapa Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Lisans eğitimini tamamlamasının ardından, zorunlu hizmetini tamamlamak üzere Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde çalışmaya başladı. Bir kardeşi olan doktor, yaklaşık 10 yıldır ailesiyle hiç görüşmediğini söyledi.

Sizler için bizlerde Larin Kayataş kimdir, kaç yaşında? Larin Kayataş nereli, ne doktoru? Larin Kayataş gerçek adı? Eski hali? Larin Kayataş kimdir, cinsiyeti ne? Larin Kayataş nereli, mesleği ne? Toprak Kayataş eski hali? Aşkolandın Larin erkek hali? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Yaşadıklarını anlatması ile gündem olmuştu kendisi.

Larin Kayataş, geçtiğimiz gün Armağan Çağlayan’ın programına konuk oldu. 24 Yaşında olan Kayataş, Gaziantepli. Gaziantep’te bulunan Fen Lisesi’ni yatılı olarak tamamlamasının ardından, üniversite sınavında ilk bin kişiden birisi oldu. Bunun üzerine İstanbul’a gelen Larin Kayataş, İstanbul Çapa Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Lisans eğitimini tamamlamasının ardından, zorunlu hizmetini tamamlamak üzere Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde çalışmaya başladı. Bir kardeşi olan doktor, yaklaşık 10 yıldır ailesiyle hiç görüşmediğini söyledi.

Memuriyetten men edilmesiyle tanınan doktor Kayataş, erkek olarak doğdu. İstanbul Çapa Tıp Fakültesi 3.sınıf öğrencisi olduğu dönemde Çekya’ya gitti ve cinsiyetini değiştirdi. Larin Kayataş’ın erkek hali çok merak ediliyor. İşte Larin Kayataş’ın eski hali…

Larin Kayataş sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımla memuriyetten men edildiğini açıkladı. Genç doktor, bir hastane çalışanının, kendisinin hal ve hareketlerinin genel ahlaka uygun olmadığına dair bir dilekçe yazarak Cimer’e başvurduğunu dile getirdi. Larin Kayataş, sosyal medya hesabında paylaştığı metinde, meslekteki ilk ayının sonunda bu dilekçe nedeniyle 3 aylık uzaklaştırma aldığını, ardından kınama cezası verildiğini, daha sonra yine aynı nedene bağlı olarak meslekten men edildiğini söyledi. Larin’in geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından yaptığı hastane paylaşımı ile hala mesleğine devam edebildiği öğrenildi.

You cannot copy content of this page