Latif Aydemir kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Eşi kimdir?

04.06.2023
A+
A-
Latif Aydemir kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Eşi kimdir?

Latif Aydemir kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Eşi kimdir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Latif Aydemir kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Eşi kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Merak edilen siyasetçi işadamı, Aydemir Plaza sahibi Latif Aydemir hakkında internette pek fazla bilgi yoktur. Bir açıklamasında şu bilgilere yer vermiştir. Latif Aydemir, Aydemir ailesinin 7 kardeşinden bir tanesidir. 1973 İzmir doğumluyum; aslen Ağrılıyım. Evli ve 3 çocuk babasıyım. 2002 yılında Adalet ve Kalkınma Partisinin kurucularındanım. Bornova’da ilçe yönetiminde görev aldım, 2004 yılında Bornova Belediyesi meclis üyeliğine seçildim, 2009 yılında Bayraklı Belediye Başkanlığı aday adaylığı yarışına katıldım. 2010 yılında il yönetim kurulu üyeliği görevini üstlendim ve şu anda Bayraklı Belediyesi meclis üyesi olarak siyasette aktif yer alıyorum. Bayraklının geleceği için, İzmir’in parlayan yıldızı olabilmesi için elimizi taşın altına koyarak yolumuza devam ediyoruz.

Sizler için bizlerde Latif Aydemir kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Eşi kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page