Lavinya Ünlüer kimdir? Nerelidir? Lavinya Ünlüer nerede oturuyor?

23.04.2023
A+
A-
Lavinya Ünlüer kimdir? Nerelidir? Lavinya Ünlüer nerede oturuyor?

Lavinya Ünlüer kimdir? Nerelidir? Lavinya Ünlüer nerede oturuyor?

2011 senesinin Haziran ayında İstanbul’da dünyaya gözlerini açan Lavinya Ünlüer, İkizler burcudur. Boyu 1.35 cm, kilosu ise 25’tir. Saç rengi sarı, göz rengi ise yeşil’dir. Küçük yaşta ailesine oyuncu olmak istediğini belirtmiş, ardından ailesinin desteği ile oyunculuk dünyasına giriş yapmıştır. Lavinya Ünlüer kimdir? Nerelidir? Lavinya Ünlüer nerede oturuyor? Bugüne kadar birden çok dizinin bunun yanında birden çok markaveya modellik yapan Lavinya Ünlüer, En İyi Stil Sahibi Çocuk ödülüne sahip olmuştur.

İlk dizi oyunculuk deneyimini 2014 senesinde Reaksiyon isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Daha önce ekran severler aracılığıyla Emel Müftüoğlu‘nun Hovar’da isimli klibi ile tanınmıştır. Kendisini televizyon ekranlarında görmekten mutluluk duyan Ünlüer, paten kaymaktan, yüzmekten ve dans etmekten fazla hoşlanmaktadır. Annesi fotoğrafçı’dır, bundan dolayı sosyal platform hesaplarındaki fotoğrafları profesyonel çekimlere sahiptir. Resmi sosyal platform hesapları ailesi aracılığıyla yönetilmektedir.

2019 yılı itibariyle instagram hesabındaki takipçi sayısı 173bin ‘dir. Sosyal medya hesabında genelde çeşitli markaların kids kıyafetlerinin tanıtımında da reklam yüzü olmanın bunun yanında, şampuan, oyuncak vb. gibi ürünlerinde reklamlarında olduğu görünmektedir. Ayrıca birden çok dergide de kapak yüzü olarak yer almıştır. Hangi ajansta sualinin yanıtı ise, Kemal Ekenel Ajans’a bağlı olarak oyunculuk kariyerini sürdürmektedir.

İstanbul doğumludur fakat anne ve baba aracılığıyla aslen nereli olduğu bilgilerine halen ulaşılamamıştır. Maalesef annesi ve babası ile ilgili bilgilere de ulaşılamamıştır. Lavinya Ünlüer kimdir? Nerelidir? Lavinya Ünlüer nerede oturuyor?

You cannot copy content of this page