#letgazababieslive ne demek? let gaza babies live nedir?

22.10.2023
A+
A-
#letgazababieslive ne demek? let gaza babies live nedir?

#letgazababieslive ne demek? let gaza babies live nedir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için #letgazababieslive ne demek? let gaza babies live nedir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Son dönemde Twitterda gündem olan tag #letgazababieslive aslında let gaza babies live demek ve dilimizde karşılığı Gazze bebekleri yaşasın anlamına gelir. İnsanlık tarihinin utanç tablosu olan İsrailin Gazzeye saldırması ve binlerde insanın genç yaşlı çocuk bebek demeden öldürülmesine tepki gösteren insanların kullandığı tagdır.

Gazze Şifa Hastanesi’nde görevli doktor Fadya Malhis, yaşamsal eksiklerin özellikle yenidoğan ünitelerini etkilediği ve bebekler için kritik saatlere girildiğini söyleyerek dünyaya seslendi. Gazze’deki Sağlık Bakanlığından yapılan açıklamada, bölge hastanelerinde yakıt yetersizliği nedeniyle jeneratörlerin çalıştırılmasında sıkıntı yaşandığı belirtildi. Açıklamada, “Gazze Şeridi’nde 130 prematüre bebek, İsrail işgalinin hastane jeneratörlerini çalıştırmak için gerekli yakıtın getirilmesine engel olmasındaki ısrarı sebebiyle ölüm riskiyle karşı karşıya.” ifadesi kullanıldı. İsrail’in uyguladığı abluka nedeniyle yakıt sıkıntısı çeken Gazze Şeridi’ndeki hastanelerde ciddi problemler yaşanıyor. Hastanelerdeki elektrik sıkıntısı, tıbbi araç gereçlerin kullanımını zorlaştırarak hasta ve yaralıların tedavisine engel oluyor.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak #letgazababieslive ne demek? let gaza babies live nedir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page