Limak Otel kimin? Limak Turizm Grubu Başkanı Kaan Kavaloğlu kimdir?

28.04.2024
A+
A-
Limak Otel kimin? Limak Turizm Grubu Başkanı Kaan Kavaloğlu kimdir?

Soruları merak edilmektedir, arama motorlarında, sosyal medya platformlarında, ülkemiz gündeminde ve web sitemizin bu güzide adresinde bu sorulara yanıtlar aranmaktadır. Bizlerde sizin için Limak Otel kimin? Limak Turizm Grubu Başkanı Kaan Kavaloğlu kimdir? sorularının yanıtlarını araştırdık. Sayfamızda yer verdik, evet. İşte detaylar;

Kaan Kavaloğlu, 08.01.1971 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini İngiliz Erkek Lisesi ve Nişantaşı Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Maliye Bölümünden mezun olmuş, aynı üniversitede Turizm Otelcilik ve Marmara Üniversitesi’nde Satış Yönetimi alanlarında yüksek lisans yapmıştır.

Otelcilik kariyerine 1989 yılında Ramada Otel’de güvenlik görevlisi olarak başlayan Kaan Kavaloğlu, daha sonra aynı otelde ön büro ve misafir ilişkileri birimlerinde çalışmıştır.

Merit International Hotels & Resorts’ta 1994-1998 yılları arasında Satış Pazarlama Müdürlüğü ve Oteller Satış Direktörlüğü görevlerini üstlenmiştir.

1998 yılında Limak International Hotels & Resorts bünyesinde Genel Müdür Yardımcısı olarak iş hayatına başlayan Kaan Kavaloğlu, 2002 yılında Limak Atlantis Deluxe Hotel & Resort’ta Genel Müdür, 2004 yılından itibaren Limak Otelleri Genel Koordinatörü ve Limak Holding Turizm Grubu Başkanı olarak görev yapmaktadır.

Evli olan Kaan Kavaloğlu’nun 2 erkek çocuğu bulunmaktadır. İngilizce ve Fransızca dillerini bilmektedir.

You cannot copy content of this page