Loni Willison kimdir? Ne oldu? Loni Willison kaç yaşında? Loni Willison Wikipedia? Loni Willison Instagram

22.05.2023
A+
A-
Loni Willison kimdir? Ne oldu? Loni Willison kaç yaşında? Loni Willison Wikipedia? Loni Willison Instagram

Loni Willison kimdir? Ne oldu? Loni Willison kaç yaşında? Loni Willison Wikipedia? Loni Willison Instagram Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Loni Willison kimdir? Ne oldu? Loni Willison kaç yaşında? Loni Willison Wikipedia? Loni Willison Instagram sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Eski bir fitness modeli olan 39 yaşındaki Loni Willison bundan sadece 8 yıl önce büyük hayalleri olan, ünlenmeye başlamış, kırmızı halılarda boy gösteren ve parlak geleceğine umutla bakan yükselen bir yıldızdı. Ancak hayat Loni Willison’a acımadı ve eski model bu imrenilecek yaşantısını kaybedip sokaklara düştü. Milliyet’te yer lan haberde; ABD’nin sevilen dizilerinden Expose’da canlandırdığı Kira Michaels rolüyle ünlenen ve 2012’de bir başka ünlü dizi Baywatch’da başrol oynayan yakışıklı aktör Jeremy Jackson’la evlenen Loni Willison için her şey yolunda gidiyordu. Ta ki evliliği bitip bir başına kalana kadar.
Loni Willison ve Jeremy Jackson’ın inişli çıkışlı aşkları 2014’te sona erdi. Çift Jeremy Jackson’ın sarhoşken Loni Willison’a şiddet uyguladığı ve onu boğmaya çalıştığı iddialarının gölgesinde 2014’te boşandı. Loni Willison için kâbus dolu günler ise daha yeni başlıyordu. Boşanmasının ardından derin bir buhrana düştüğü, ruhsal sıkıntılar yaşamaya başladığı bilinen eski model tüm bunlar yetmiyormuş gibi uyuşturucu batağına saplandı. Tüm birikimini ve evini kaybeden Loni Willison bu noktadan sonra artık bir evsizdi ve sokaklarda yaşamaya başlamıştı. Talihsiz kadın son yıllarda sık sık elinde bir alışveriş arabası ve bu arabanın içine koyduğu az sayıda eşyasıyla birlikte sokaklarda kendini bilmez halde görüntülenmeye başladı. Kaldırımlarda uyuyan ve etraftan geçenlerin verdiği para, eşya ve yiyeceklerle hayata tutunmaya çalışan Loni Willison en son ocak ayında fotoğraflanmış ve haberlere konu olmuştu.

Sizler için bizlerde Loni Willison kimdir? Ne oldu? Loni Willison kaç yaşında? Loni Willison Wikipedia? Loni Willison Instagram sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page