Mahfuz Tatar kimdir? Neden öldü? Mahfuz Tatar kim öldürdü?

08.09.2023
A+
A-
Mahfuz Tatar kimdir? Neden öldü? Mahfuz Tatar kim öldürdü?

Mahfuz Tatar kimdir? Mahfuz Tatar neden öldü? Mahfuz Tatar kim öldürdü? Mahfuz Tatar milletvekili? Mahfuz Tatar cenazesi? Mahfuz Tatar Şırnak? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Mahfuz Tatar kimdir? Neden öldü? Mahfuz Tatar kim öldürdü? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

2016 yılı Ekim ayında gündeme gelen olay o tarihlerde Tatar Aşireti’ne mensup işadamı Mahfuz Tatar, gittiği mekânın önünde arkadaşlarıyla sohbet ederken 2 kişinin silahlı saldırısına uğrayarak yaşamını yitirdi. Tatar Aşireti’ne mensup işadamı Mahfuz Tatar (33), Ankara, Çankaya’da bir eğlence mekânında gitti. İddiaya göre, güvenlikçilerin Tatar’ı mekana almaması üzerine tartışma çıktı. Ardından Tatar, aynı bölgedeki başka bir mekâna geçti. Tatar, mekânın önünde arkadaşlarıyla sohbet ederken yaklaşan 2 kişi Tatar’a ateş açtı. Saniye saniye güvenlik kameralarına da yansıyan olayda Tatar, yere yığılıp hayatını kaybederken, saldırganlar kaçtı. Tatar’ı öldürenlerin ilk gittiği mekanda tartıştığı Muhamet Kaplan ve Semih Arslan olduğunu belirlendi.

Sizler için bizlerde Mahfuz Tatar kimdir? Mahfuz Tatar neden öldü? Mahfuz Tatar kim öldürdü? Mahfuz Tatar milletvekili? Mahfuz Tatar cenazesi? Mahfuz Tatar Şırnak? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page