Margiela ne demek? Maison Margiela nedir?

28.10.2023
A+
A-
Margiela ne demek? Maison Margiela nedir?

Margiela ne demek? Maison Margiela Replica? Margiela nedir? maison margiela – ekşi?

Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Margiela ne demek? Maison Margiela nedir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Maison Margiela Parfüm olarak isim salmış bir markadır. Fakat anlamı da merak konusudur.

Maison Martin Margiela şahsına münhasır tasarımcılarından biridir.

Maison Margiela | Sephora

Margila 9 Nisan 1957’de Belçika’da doğmuş ve 1979’da Royal Academy of Fine Arts (Kraliyet Güzel Sanatlar Akademisi)’dan mezun olmuş. Bu mezuniyet sonrası tasarımcı Paris’e yerleşmiş ve 5 yıl kadar freelance çalıştıktan sonra 1985/1987 yılları arası Jean Paul Gaultier için çalışmış. 1989 yılında bir iş ortağı olmuş ve kendi markası olan “Maison Margiela” yı kurmuş. Aynı yıl ilk koleksiyonunu tanıtan Margiela 1997/2003 yılları arasında Hermés Kadın koleksiyonları için kreatif direktörlük yapmış. Onu özel kılan görünmez bir kahraman olması. Margiela moda dünyasının ve belki de son 50 yılın en farklı ve etkili moda tasarımcılarından biri.

Belçikalı tasarımcı, Anvers’in ünlü okulu Royal Academy of Fine Arts’ın Moda Tasarımı bölümünden mezun olduktan sonra 1984’te Jean Paul Gaultier’in asistanı olarak moda dünyasına adım attı. Daha sonra Paris’te Jenny Meirens ile birlikte çok ses getirecek Maison Margiela markasını kurdu.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Margiela ne demek? Maison Margiela Replica? Margiela nedir? maison margiela – ekşi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page