Maya Köseoğlu kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Sevgilisi?

06.06.2023
A+
A-
Maya Köseoğlu kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Sevgilisi?

Maya Köseoğlu kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Sevgilisi? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Maya Köseoğlu kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Sevgilisi? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

@maya_serife_koseoglu kullanıcı adı ile instagramda bulunan Maya Köseoğlu; Astroloji Danışmanı

Almanya’da doğan Maya Köseoğlu, İstandul’da büyümüştür. Porstmouth Üniversitesi İşletme (İngilizce) bölümü mezunudur. Üniversiteyi tamamladıktan sonra finans alanında çalışma hayatına atılmıştır. Daha sonra astroloji üzerine eğitimler almıştır. Astroloji ile hobi olarak ilgilenirken, meslek haline dönüşmüştür. 2018 yılından bu yana profesyonel olarak astroloji alanında danışmanlık hizmeti vermektedir. Maya Köseoğlu, kendi adını taşıyan Youtube kanalında finansal astroloji, burç yorumları ve genel astroloji konuları üzerine değerlendirmelerde bulunmaktadır.

Sizler için bizlerde Maya Köseoğlu kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Sevgilisi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page