Mehmet Şah Çelik kimdir? Nerelidir? Ne iş yapar? Mehmet Şah Çelik Wilma Elles?

28.07.2023
A+
A-
Mehmet Şah Çelik kimdir? Nerelidir? Ne iş yapar? Mehmet Şah Çelik Wilma Elles?

Mehmet Şah Çelik kimdir? Nerelidir? Ne iş yapar? Mehmet Şah Çelik Wilma Elles? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Mehmet Şah Çelik kimdir? Mehmet Şah Çelik Nerelidir? Mehmet Şah Çelik kaç yaşında? Mehmet Şah Çelik Ne iş yapar? Mehmet Şah Çelik Wilma Elles? Mehmet Şah Çelik eşi kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Yayınlandığı döneme damgasını vuran ‘Öyle Bir Geçer Zaman ki’ dizisinde ‘Caroline’ karakteriyle ününe ün katan Wilma Elles, bir süredir birlikte olduğu avukat Mehmet Şah Çelik ile evlendi. Mutlu birliktelikleri olan çiftten sevindiren geçtiğimiz aylarda haber geldi. İkinci kez evlenen iki çocuk annesi Wilma Elles, üçüncü kez anne olacağını duyurdu. Hayranlarına sürpriz haberi duyuran Wilma Elles, bugün sosyal medyada yaptığı yeni paylaşımla da ilgi topladı. 8 aylık hamile ünlü oyuncu, eşinin memleketine gidip kayınvalidesinin elini öptü.

12 Nisan 1987, Bitlis doğumlu olan Mehmet Şah ÇELİK Türk Hukukçu, Akademisyen ve Avukattır. Dokuz çocuklu bir ailenin yedincisi olarak Bitlis’te doğdu. Yedi kız 1 Erkek kardeşi vardır.

@avsahcelik kullanıcı adı ile instagramda bulunur.

Çocukluk yılları Bitlis’te geçti ilk ve orta öğrenimi Bitlis’te tamamladıktan sonra 2003 Yılında İstanbul Kartal Süleyman Demirel lisesi’ni 2010 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitirdi. İstanbul Barosu, Avukatlık Stajı 2010-2011 yılından tamamladıktan sonra 2012 Çelik Hukuk Bürosu Kurucu Ortağı olarak Avukatlık mesleğini halen daha ifa etmektedir.

İstanbul Bilgi Üniversitesi Ekonomi Bölümü Yüksek Lisansı devam etmektedir. Anadolu Üniversitesi Medya ve İletişim Bölümü 2014-2016 yine Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler 2016-2020 yıllarında tamamlamıştır.

İstanbul Üniversitesi Tarih Bölümü, Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Bölümünde öğrenci olarak eğitimine devam etmektedir.

Sizler için bizlerde Mehmet Şah Çelik kimdir? Nerelidir? Ne iş yapar? Mehmet Şah Çelik Wilma Elles? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Duygularım tarifi yok, güzel ailemize yeni birisini daha bekliyoruz, büyük bir hayalimizin gerçekleşmesine sayılı haftalar kaldı. Bana bu güzel duyguları yaşattığın için sana çok teşekkür ederim sevgilim. İnsanoğlunun bana göre yeryüzüne bıraktığı en büyük eser şüphesiz güzel çocuklardır. Rabbim bize bebeğimizi sağlıklı olarak kucağımıza almayı nasip etsin inşallah, darısı tüm bu duyguyu yaşamak isteyenlerin başına sevgilerimle… @wilmaelles1 ❤️ bu güzel resimlerin çekilmesine vesile olan @mansetteyizofficial , @ozgulsukriye ve @cekicmedya teşekkür ederiz.

You cannot copy content of this page