Melda Onur Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Evli mi?

25.02.2024
A+
A-
Melda Onur Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Evli mi?

Melda Onur Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Evli mi? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Melda Onur Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Evli mi? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Melda Onur, 20 Temmuz 1964 tarihinde Eskişehir’de doğan bir gazeteci ve iletişim bilimcidir.

Marmara Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olan MeldaOnur, sonrasında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde yüksek lisansını tamamlamıştır.

1989 senesinde gazeteciliğe başlayan Melda Onur, meslek hayatına Show TV, Kanal D, Star TV ve Akşam gazetelerinde çalışarak devam etmiştir. Bir ara Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclisi üyesi olan Onur, aynı zamanda Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcılığı görevini üstlenmiştir. Melda Onur, TBMM 24. dönem İstanbul milletvekili olarak seçilmiştir.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Melda Onur Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Evli mi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page