Melek Çetinkaya kimdir? Nereli? Melek Çetinkaya eşi kimdir? Melek Çetinkaya kaçtı mi?

26.05.2023
A+
A-
Melek Çetinkaya kimdir? Nereli? Melek Çetinkaya eşi kimdir? Melek Çetinkaya kaçtı mi?

Melek Çetinkaya kimdir? Melek Çetinkaya nereli ve kaç yaşında? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Melek Çetinkaya kimdir? Melek Çetinkaya nereli ve kaç yaşında? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

15 Temmuz 2016 tarihinde yaşanan hain darbe girişimine katıldığı gerekçesiyle müebbet hapse çaptırılan Taha Furkan Çetinkaya’nın annesi Melek Çetinkaya, bir televizyon kanalında yayınlanan programa katılmıştı.

Fethullahçı Terör Örgütü’nün 15 Temmuz 2016’daki hain darbe girişimine ilişkin 2’si er, 70’i Hava Harp Okulu öğrencisi olan 72 sanığın yargılanmasıyla gündeme gelen dava Ocak ayında karara bağlanmıştı. Mahkemenin kararı sonrası müebbet hapis cezası alan öğrencilerden Taha Furkan Çetinkaya’nın annesi Melek Çetinkaya önce adalet yürüyüşü yaparak, daha sonra çeşitli platformlarda gündeme gelerek Harbiyeli öğrencilerin darbe girişiminde bulunmadığını ve verilen mahkeme kararının doğru olmadığını ifade etmişti.

15 Temmuz hain darbe girişimi ile ilgili oldukları iddia edilen harp okulu öğrencilerinden Furkan Çetinkaya’nın annesi Melek Çetinkaya hakkında pek fazla bilgi bulunmamaktadır.

Sizler için bizlerde Melek Çetinkaya kimdir? Melek Çetinkaya nereli ve kaç yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page