Melek Mosso ne dedi? Melek Mosso neden özür diledi? Ne demişti? Melek Mosso olayı?

12.06.2023
A+
A-
Melek Mosso ne dedi? Melek Mosso neden özür diledi? Ne demişti? Melek Mosso olayı?

Melek Mosso ne dedi? Melek Mosso neden özür diledi? Ne demişti? Melek Mosso olayı? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Melek Mosso ne dedi? Melek Mosso neden özür diledi? Ne demişti? Melek Mosso olayı? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Uluslararası 57’nci Tekirdağ Kiraz Festivali’nde sahne alan Melek Mosso, attığı tweet ve önceki konserinde kullandığı ifadeler dolayısıyla sahnede özür diledi. Ünlü sanatçı, “Sizlerle helalleşmek istiyorum. Eğer burada maksadını aşan şakamdan, incinen, üzülen, kalbi kırılan bir tek kardeşim bile varsa ondan çok çok özür diliyorum ve yürekten özür diliyorum.” dedi. Ne olmuştu peki? Melek Mosso ne dedi? Melek Mosso ne demişti? PowerTürk Müzik Ödülleri töreninde aldığı ödülü “yargılanan, ittirilen, katledilen bütün kadınlara” armağan eden Mosso, “Sesimiz hiçbir zaman kısılmayacak, kimse beni susturamayacak. Konuşmaya, üretmeye ve şarkı söylemeye devam” demişti. Mosso’nun sözleri iktidara yakın kesimlerin tepkilerine neden olurken, şarkıcının daha önce “seçim kombini” diye paylaştığı bir fotoğrafı da kullanılmıştı.

Sizler için bizlerde Melek Mosso ne dedi? Melek Mosso neden özür diledi? Ne demişti? Melek Mosso olayı? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page