Meliha Okur kimdir vikipedi? Kaç yaşında? Meliha Okur evli mi?

26.11.2023
A+
A-
Meliha Okur kimdir vikipedi? Kaç yaşında? Meliha Okur evli mi?

Meliha Okur kimdir vikipedi? Kaç yaşında? Meliha Okur evli mi? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Meliha Okur kimdir vikipedi? Kaç yaşında? Meliha Okur evli mi? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Ekonomist, gazeteci ve yazar Meliha Okur 1961 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Çocukluk yılları Zonguldak Karadeniz Ereğli’de geçen Okur, Karadeniz Ereğli Lisesinden mezun olmuştur.

Ardından İstanbul Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesini bitirmiştir ve ayrıca Meliha Okur, Ticari İlimler Akademisi Gazetecilik ve Halkla İlişkiler Yüksekokulundan da mezundur. Daha sonra ise Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesini bitirmiştir.

Meliha Okur meslek hayatına, ‘Gökkuşağı’ isimli siyasi dergide ekonomi haberciliği ile adım atmıştır. Borsa kurulduğu dönemde Para Dergisini çıkartan ekibin içerisinde de yer almıştır. Uzun sure Doğan Grubunda çalışmış, Milliyet Gazetesinde köşe yazarlığı yapmıştır.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Meliha Okur kimdir vikipedi? Kaç yaşında? Meliha Okur evli mi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page