Melike Aslı Pamuk kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi kim?

21.04.2023
A+
A-
Melike Aslı Pamuk kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi kim?

Melike Aslı Pamuk kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi kim? Melisa Aslı Pamuk Miss Turkey kaçıncısı oldu? Melisa Aslı Pamuk kimdir, kaç yaşında, nereli, kaç dil biliyor?

Melisa Aslı Pamuk, 4 Nisan 1991 yılında Hollanda’nın Haarlem kentinde doğdu. Melike Aslı Pamuk kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi kim? 2011 Türkiye Güzellik Kraliçesi Yarışması olan ve L’Oréal Paris sponsorluğunda FOX TV’de yayınlanan ve finali 3 Haziran 2011’de İstanbul’da gerçekleşen Miss Turkey yarışması birincisidir. Miss Turkey 2011 tacını bir önceki yılın birincisi Gizem Memiç’ten alan ve aday numarası 10 olan Melisa Aslı Pamuk, organizasyonun yeni aldığı format değişikliği kararı ile Türkiye’yi 2011 yılının eylül ayında Brezilya’nın São Paulo şehrinde düzenlenecek olan Miss Universe (Kâinat Güzellik Yarışması)’te temsil edecektir. Ayrıca kendisi 2009 yılında Best Model of Turkey (Türkiye’nin en iyi mankeni) adlı yarışmada Best Promising (Umut/Gelecek Vaat Eden Model) unvanını elde etmiştir.

İyi seviyede Türkçe, İngilizce, Flemenkçe (Hollandaca), Almanca ve orta seviyede Fransızca konuşabilen Melisa Aslı Pamuk, Hollanda’da Amsterdam Üniversitesi’nde Psikoloji eğitimine başlamıştır ancak Miss Turkey kariyeri için okulunu dondurmuştur. 1.76 boyunda ve 58 kg olan tescilli güzel, 85-62-90 vücut ölçülerine sahiptir. Modelliğe henüz on dört yaşında iken başlamıştır. Melike Aslı Pamuk kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi kim? Melisa Aslı Pamuk, henüz 13 yaşında iken, 2004 yılında bir “Bos Bros. Film & TV Productions” ve “Interkerkelijke Omroep Nederland (IKON)” ortak yapımı olan, yönetmenliğini Tamara Miranda’nın yaptığı ve Hollanda’da yayınlanan Dat zit wel snor adlı kısa filmde başrolde Hayal adlı karakteri canlandırmıştır. Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde “Temel Oyunculuk” dersleri aldı.

Melisa Aslı Pamuk, 2012-2013 döneminde yayınlanan Yer Gök Aşk dizisinde Burak Hakkı ve Tuvana Türkay ile başrolü paylaştı. Dizide Sevda rolünü canlandırdı.

You cannot copy content of this page