Melis Sandal kimdir? Kaç yaşında? Kimin kızı? Melis_ Sandal Instagram

16.06.2023
A+
A-
Melis Sandal kimdir? Kaç yaşında? Kimin kızı? Melis_ Sandal Instagram

Melis Sandal kimdir? Kaç yaşında? Kimin kızı? Melis_ Sandal Instagram Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Melis Sandal kimdir? Kaç yaşında? Kimin kızı? Melis_ Sandal Instagram sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Melis Sandal yani Melis Sütşurup olarak tanıdığımız isimdir. 33 yaşında olan Melis Sütşurup, butik sahibidir. Mustafa Sandal gibi bir kez evlilik yapan ve ayrılan Sütşurup’un bir oğlu vardır. 2022 yılı itibarıyla 33 yaşında olan Sütşurup, ünlü şarkıcı Mustafa Sandal ile dünya evine girmek için bir adım daha attı. Ailelerin tanıştığı ve evlilik planlarının olduğunu söyleyen çift, 19 Şubat 2022 tarihinde aile arasında gerçekleşen sade bir törenle nişanlandı. Daha sonra evlendi ve Sandal soy ismini aldı.

İnstagramda melis_sandal kullanıcı adı ile bulunur.

Sizler için bizlerde Melis Sandal kimdir? Kaç yaşında? Kimin kızı? Melis_ Sandal Instagram sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page