Melissa Vargas kimdir? Melissa Vargas annesi kimdir, nereli ve kaç yaşında? Melissa Vargas Türk mü?

02.06.2023
A+
A-
Melissa Vargas kimdir? Melissa Vargas annesi kimdir, nereli ve kaç yaşında? Melissa Vargas Türk mü?

Melissa Vargas kimdir? Melissa Vargas annesi kimdir, nereli ve kaç yaşında? Melissa Vargas Türk mü? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Melissa Vargas kimdir? Melissa Vargas annesi kimdir, nereli ve kaç yaşında? Melissa Vargas Türk mü? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Melisa Teressa Vargas Abreu, 16 Ekim 1999’da Küba’nın Cienfuegos şehrinde dünyaya gelmiştir. Lisede Cienfuegos Cuba takımıyla antrenmanlara çıkmaya başlamıştır.

Vargas, 12 yaşında Küba alt yaş millî takımlarında oynamaya başladı. 2016-17 sezonunda Agel Prostejov takımına transfer olan oyuncu, 2018-19 sezonuyla birlikte Fenerbahçe’ye katıldı.

2021 yılında Türk vatandaşlığı alan Vargas’a, 9 Nisan’daki bir törende Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kimlik verildi. Türk vatandaşlığına geçmesiyle Melissa olan ilk adını Türkçeleştirerek Melisa olarak değiştirdi.

Sizler için bizlerde Melissa Vargas kimdir? Melissa Vargas annesi kimdir, nereli ve kaç yaşında? Melissa Vargas Türk mü? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page