Melissa Vargas sevgilisi? Melissa Vargas annesi ve babası? Melissa Vargas eşi ve çocuğu

05.06.2023
A+
A-
Melissa Vargas sevgilisi? Melissa Vargas annesi ve babası? Melissa Vargas eşi ve çocuğu

Melissa Vargas sevgilisi? Melissa Vargas annesi ve babası? Melissa Vargas eşi ve çocuğu Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Melissa Vargas sevgilisi? Melissa Vargas annesi ve babası? Melissa Vargas eşi ve çocuğu sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Melissa Vargas, 16 Ekim 1999 doğumlu Kübalı-Türk voleybolcudur. Tam adı Melissa Teressa Vargas Abreu olan voleybolcu ülkemizde Melissa Vargas ismiyle tanınıyor. 16 Ekim 1999 tarihinde dünyaya gelen Melissa Vargas, aslen Kübalıdır.

Melissa Vargas, 2021 yılının Nisan ayında Türk vatandaşı olmuştur. 2018-19 sezonuyla birlikte Fenerbahçe’ye katıldı. 2021 yılında Türk vatandaşlığı alan Vargas’a, 9 Nisan’daki bir törende Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kimlik verildi. Türk vatandaşlığına geçmesiyle Melissa olan ilk adını Türkçeleştirerek Melisa olarak değiştirdi.

T.C. Vatandaşlığı’na geçme işlemleri tamamlandığı için çok mutlu olduğunu ifade eden Melissa Vargas, Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ederek, kendisine duyulan güvenden mutlu olduğunu, A Milli Kadın Voleybol Milli Takımı formasını giymek için sabırsızlandığını ve Türk Milli Takımı için elinden gelenin en iyisini yapacağını ifade etti.

Sizler için bizlerde Melissa Vargas sevgilisi? Melissa Vargas annesi ve babası? Melissa Vargas eşi ve çocuğu sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page