Meltem Acet kimdir? Kimin kızı? Evli mi? Mehmet Acet Meltem Acet akrabamı?

11.10.2023
A+
A-
Meltem Acet kimdir? Kimin kızı? Evli mi? Mehmet Acet Meltem Acet akrabamı?

Meltem Acet kimdir? Kimin kızı? Evli mi? Mehmet Acet Meltem Acet akrabamı? Meltem Acet kimin kızı? Meltem Acet kimdir? Mehmet Acet Meltem Acet akrabamı? Mehmet Acet Meltem Acet evli mi? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Meltem Acet kimdir? Kimin kızı? Evli mi? Mehmet Acet Meltem Acet akrabamı? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Ankara doğumlu Meltem Acet, Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde (ODTÜ) Ekonomi bölümünü bitirdi. Kendisi Habertürk TV spikeri ve “Manşet” programı sunucusudur. Yüksek lisansını aynı okulun İşletme bölümünde yaptı. Burada bir süre araştırma görevlisi olarak da çalışıp ABD ve İngiltere’de finans sektöründe yer aldı.

Daha sonra Turkcell, Vodafone gibi kurumlarda çeşitli görevlerde çalışmalarını sürdürdü Meltem Acet FOX TV bünyesinde stratejik planlama ve reyting analiz bölümlerini yönetti.

A Haber’de Z Raporu, Teve2’de Mola, Artı 1 TV’de Sıra Dışı ve Paranın Nabzı adlı programları sundu. Ayrıca Artı 1 TV ve TGRT Haber’de Ekonomi Müdürü görevlerini üstlendi. 20 Haziran 2018 tarihinde TGRT Haber’de çalışmaya başladı. 20 Aralık 2018’de Habertürk’e transer oldu.

Ünlü sunucu, Habertürk’te hafta sonu Ana Haber Bülteni’yle seyirci karşısına çıkıyor. Ayrıca hafta içi günlerde de Manşet programının sunuculuğunu yapıyor.

Meltem Acet 14 yıl evli kaldığı Onat Acet ile olan evliliğini 2019 senesinin mart ayında sonlandırdı. Bu evlilikten Ela isminde bir kız çocuğu bulunmaktadır. Boşanma sonrası 6 milyon Türk Lirası manevi tazminat almış, eşinin soyadını kullanmaya devam etmiştir.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Meltem Acet kimdir? Kimin kızı? Evli mi? Mehmet Acet Meltem Acet akrabamı? Meltem Acet kimin kızı? Meltem Acet kimdir? Mehmet Acet Meltem Acet akrabamı? Mehmet Acet Meltem Acet evli mi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page