Meltem Taçmin Gündoğay kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Eşi kim?

07.07.2023
A+
A-
Meltem Taçmin Gündoğay kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Eşi kim?

Meltem Taçmin Gündoğay kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Meltem Taçmin Gündoğay kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Meltem Taçmin Gündoğay instagramda @meltem_gundogay kullanıcı adı bulunmaktadır. Kendisinin profilinde şu bilgiler yer alır.

Tanınmış Kişi
⭐Kişisel Esma-ül Hüsna Analizi ve Arınma Seansı
Hayat amacınızi öğrenir, tüm bolkajlarinizdan arınırsınız!
⭐Kader Analizi!
Yaşayacakların SIR DEĞİL

Esmaül Hüsna Işığında Bilinçsel Uyanış isminde bir kitabı vardır. Açıklama kısmında şu bilgiler yer alır.

Bizler Allah’ı isimleriyle tanır, güvenir ve severiz. İnsan, Allah’ın isimlerini okudukça onda o ismin tecellisi başlar ve hayatına yansır. Unutmayın, hakikat uyanışla başlar. Ve bu uyanış gerçek anlamda Allah’ın bize verdiği değer ve bilgilerle ortaya çıkar. Bu kitap boyunca, Esmâu’l-Husnâ kapsamındaki isimleri yazarın penceresinden çok farklı bir boyutta tanıyıp izleyeceğiz. Her ismin anlamının sonunda yer alan, yaşamınıza olumlu etkisi olacak duaları yirmi bir gün boyunca okuduğunuzda kendi özünüze inecek, yaratılışınızla barışık olarak yaşamanın sırlarına erişeceksiniz. Yıllar yılı duvarlarımızı süsleyen görsel bir objeden ibaret gördüğümüz bu isimlerin, bireysel ve toplumsal gelişimimiz için inanılmaz düzeyde etkili bir enstrüman olduğunu fark ettiğinizde bireysel bilinç uyanışınızı gerçekleştireceksiniz.

Sizler için bizlerde Meltem Taçmin Gündoğay kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page