Mert Başaran kimdir, kiminle evli? Prof. dr. Mert Başaran özgeçmiş

30.11.2023
A+
A-
Mert Başaran kimdir, kiminle evli? Prof. dr. Mert Başaran özgeçmiş

Mert Başaran kimdir? Mert Başaran kiminle evli? Prof. dr. Mert Başaran özgeçmiş? Mert Başaran nerelidir? Mert Başaran kaç yaşında? Mert Başaran eşi kimdir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Mert Başaran kimdir, kiminle evli? Prof. dr. Mert Başaran özgeçmiş sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Resmi web sitesinde biyografisi şu şekilde yer alır;

1978 yılında İstanbul’da doğdum. Ortaokul ve lise eğitimimi İstek Vakfı Bilge Kaan Koleji’nde burslu olarak tamamladım. Daha sonra İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldum. İş hayatımda, DHL, Kuhne+Nagel, Arkas, Türk Telekom gibi güçlü ve büyük firmalarda satış müdürlüğü görevlerinde bulundum. 15 yıl boyunca arsa ve tarla yatırımlarıyla uğraştım. Bu süreçte kendi hayallerimi yaşamanın ne kadar mutluluk verici olduğunu fark ederek, kurumsal hayatı geride bırakıp 2016 yılında Remax ile işbirliği yapmaya başladım. İnsanların kurumsal hayattan ayrılıp kendi hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmak amacıyla tasarruf danışmanlığı ve kişisel profillerine uygun enstrümanlarda doğru yatırım yapmalarına yönelik danışmanlık hizmetleri sunmaktayım.

Her bir danışanımın hayallerine ulaşmanın getirdiği mutluluktan ilham alarak, deneyimlerimi paylaştığım ilk kitabım olan “Küçük İşler Büyük Özgürlükler”, yayımlandığı günden itibaren kitapçılarda en çok satanlar listesinde yer aldı. Bu başarı, daha geniş kitlelere ulaşma ve insanların başucu kitabı olarak gördüğü bu eserle daha fazla kişiye ulaşma arzumu pekiştirdi.

Borfin’deki eğitimlerimle, finansal özgürlüğe giden yolda gerçek yatırım stratejilerini sizlere tüm bilgi ve birikimimle aktarmak istiyorum. Unutmayın, finansal özgürlüğü hak etmek hepimizin hakkıdır.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Mert Başaran kimdir? Mert Başaran kiminle evli? Prof. dr. Mert Başaran özgeçmiş? Mert Başaran nerelidir? Mert Başaran kaç yaşında? Mert Başaran eşi kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page