Mert Vidinli kimdir? Mert Vidinli kaç yaşında? Mert Vidinli ailesi? Sevgilisi? Yaşı?

15.06.2023
A+
A-
Mert Vidinli kimdir? Mert Vidinli kaç yaşında? Mert Vidinli ailesi? Sevgilisi? Yaşı?

Mert Vidinli kimdir? Mert Vidinli kaç yaşında? Mert Vidinli ailesi? Sevgilisi? Yaşı? Mert Vidinli gay mi? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Mert Vidinli kimdir? Mert Vidinli kaç yaşında? Mert Vidinli ailesi? Sevgilisi? Yaşı? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Mert Vidinli, Aslen Ankaralı olup bürokratik bir ailede büyüyen Mert, eğitimini turizm okuyarak tamamlıyor. Bodrum ve İstanbul’da Emre Ergani’nin işletmelerinde başlayan bu serüven, İzzet Çapa’nın ekibine transfer olmasıyla devam ediyor.

Sonrasında yolu Metin Fadıllıoğlu ile kesişiyor. Yeme içme sektörünün en önemli üç profesyonel isminin deneyimlerinden faydalanarak işletmeciliğe devam eden Mert Vidinli, bir yandan da bir çok dergi ve dijital haber sitelerinde yazılar yazıyor.

Yaklaşık beş yıldır Ulus 29 ve Fenix’in işletmesini yapıyor, aynı zamanda Günaydın’da da bir köşesi var. Mert, sempatik tavırları ve güçlü ilişkileriyle çok kısa bir sürede eğlence dünyasının aranan ismi oldu.

Sizler için bizlerde Mert Vidinli kimdir? Mert Vidinli kaç yaşında? Mert Vidinli ailesi? Sevgilisi? Yaşı? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page