Merve Şebnem Oruç kimdir? Kaç yaşında? Babası kimdir? Merve Şebnem Oruç eşi kimdir?

08.06.2023
A+
A-
Merve Şebnem Oruç kimdir? Kaç yaşında? Babası kimdir? Merve Şebnem Oruç eşi kimdir?

Merve Şebnem Oruç kimdir? Kaç yaşında? Babası kimdir? Merve Şebnem Oruç eşi kimdir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Merve Şebnem Oruç kimdir? Kaç yaşında? Babası kimdir? Merve Şebnem Oruç eşi kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Merve Şebnem Oruç, 1980 yılında Lüleburgaz’da dünyaya gelmiştir.

Mimarlık, Fizik ve Felsefe eğitimlerinin ardından 10 yıl boyunca özel sektörde, uluslararası şirketlerde çalışmıştır. Bilişim alanında üst düzey yöneticilik, genel müdürlük ve danışmanlık yapmıştır. 2013 yılından bu yana medya sektöründe faaliyet göstermekte ve programlarda gündeme dair yorumlar yapmaktadır. TRT’nin İngilizce haber kanalı TRT World’ün kuruluşunda yer aldı, online departmanını kurdu.

Yeni Şafak gazetesinin yanı sıra çeşitli yerli ve yabancı gazete ve platformlarda köşe yazıları ve analizleri yayınlamaktadır. Aynı zamanda TV Net televizyonunda hazırladığı “Karşı Karşıya” programını sunmuştur.

Sizler için bizlerde Merve Şebnem Oruç kimdir? Kaç yaşında? Babası kimdir? Merve Şebnem Oruç eşi kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page