Mesut Can Eray Kimdir, Nereli? Kaç yaşında?

11.09.2022
A+
A-
Mesut Can Eray Kimdir, Nereli? Kaç yaşında?

Mesut Can Eray Kimdir, Nereli? Kaç yaşında? Neden Gündem?

YouTuber olan Mesut Can Eray, Viyana’ da sokakta çektiği bir video sırasında Türkçe bilmeyen bir kadına giyiminden dolayı söylediği sözler yüzünden gündeme geldi.

Avusturya’nın başkenti Viyana’da YouTube videoları çekip bunları yayınlayan ve binlerce kişi tarafından izlenen Mesut Can Eray’ın yaptığı bir sokak röportajında bir kadına giyiminden dolayı hakaret etmesi sosyal medyada gündem olmasından sonra çok sayıda kişi Eray’a tepki gösterdi.

Yurt dışında Türk izleyicilerine çektiği videolar ile bilinen Mesut Can Eray hakkında gündeme düşen iddialar sonrası vatandaşlar kim olduğunu araştırmaya başladı. Youtube’da milyonlarca izleyicisi bulunan Türk sosyal medya fenomeninin kim olduğu araştırılmaya başlandı

Mesut Can Eray, Avusturya’da doğmuştur. Youtube‘da üretmiş olduğu video içerikleri ve sokak röportaj videoları ile dikkatleri üzerine toplayan Mesut Can Eray, kısa sürede binlerce takipçiye ulaşmıştı. Aslen Samsunlu olan Mesut Can Eray, Youtube’da çektiği videolar ile bilinirlik kazandı. Sosyal medyada yer alan fenomen, 2 sene içerisinde Mesut TV milyon aboneye ulaşmıştı. İsmini gündeme taşıyan Mesut Can Eray’ın yaşı da merak ediliyor. 17 Mayıs 1999 tarihinde doğan Eray, 23 yaşındadır.

You cannot copy content of this page