Metecan Kanbur kimdir? Kaç yaşında? Yaş? Wikipedia? Metecan Kanbur eşi kim?

10.06.2023
A+
A-
Metecan Kanbur kimdir? Kaç yaşında? Yaş? Wikipedia? Metecan Kanbur eşi kim?

Metecan Kanbur kimdir? Metecan Kanbur Nereli? Metecan Kanbur Kaç yaşında? Metecan Kanbur evli mi? Metecan Kanbur eşi kim? Metecan Kanbur yaşı kaç? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için X sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

@metecankanbur kullanıcı adı ile İnstagramda bulunuyor ve 106 bin takipçisi vardır. Sayfasında Premier lig, Bundesliga, Eredivise ve daha fazlası. 44 sayfası, tüm bu liglerden ilginç görüntülere yer veriyor. Geçtiğimiz senelerde hayatını Nieke van der Werf ile birleştiren Metecan Kanbur, 1erkek çocuk babası.

Birçok kulüpten yüzlerce futbolcuyla sıkı ilişkiler kuran ve bunu da instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla takipçilerine duyuran Metecan Kanbur hangi takımlı sorusu merak ediliyor.

Metecan Kanbur İstanbul’da dünyaya geldi. Lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi Pazarlama bölümünden mezun olarak tamamlamıştır. Futbol’a olan ilgisini geride bırakamayan Kanbur, ve sosyal medyanın en büyük spor oluşumlarından 433’ün adminliğine kadar yükseldi. İnstagram’da 61,4 milyon kadar takipçisi vardır.

Bilinene göre Metecan Kanbur fanatik bir Galatasaray taraftarı.

Öyle ki eşi ve çocuğuyla çektirdiği Galatasaray formalı fotogğrafları zaman zaman sosyal medya hesaplarından paylaşıyor.

Diğer taraftan Galatasaray’dan Donk ve Ömer Bayram ile sıkı dost olan Kanbur, Beşiktaş’tan ise Oğuzhan ile yakın arkadaş.

Sizler için bizlerde Metecan Kanbur kimdir? Nereli, Kaç yaşında? Metecan Kanbur evli mi, eşi kim? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page