Metin Güneş kimdir, nerelidir? Kaç yaşında? Metin Güneş İşadamı Kimdir? Gülnur Güneş kimdir?

17.04.2023
A+
A-
Metin Güneş kimdir, nerelidir? Kaç yaşında? Metin Güneş İşadamı Kimdir? Gülnur Güneş kimdir?

Metin Güneş kimdir, nerelidir? Kaç yaşında? Metin Güneş İşadamı Kimdir?

Gülnur Güneş, İşadamı Metin Güneş’in ise kızıdır.

Gülnur Güneş kimdir?

Gülnur Güneş, 1988 yılında dünyaya geldi. Üniversitede Avrupa Birliği İlişkileri okudu ancak eğitim almak istediği konu başkaydı. Küçüklüğünden beri her zaman modaya ilgili olan Gülnur Güneş, yıllar sonra İstanbul Moda Akademisi ile (İMA) tanıştı.

İMA’da marka yönetimi eğitimi aldı. Sonra iki yıl moda eğitimi gördü. Altı ay Özlem Kaya’nın, bir yıl da Nur Yerlitaş’ın yanında staj yaptı. Yaklaşık dört buçuk yıl çalışmalar yaptıktan sonra 2012 yılında kendi markasını kurdu. Ünlü isimlerle çalışan Gülnur Güneş, Nişantaşı’nda ki şık butiğinde tasarımlarını modaseverlerle buluşturuyor.

İşadamı Metin Güneş’in biyografisi merak edilmektedir. Hakkında en son 2020 yılında yapılan haberler şu şekilde.

” 40 yıl önce Batman’da kurduğu inşaat şirketiyle iş dünyasına adım atan Metin Güneş, inşaat sektöründen ayrılma kararı aldı. Türkiye’nin her yerinde hizmet veren MET-GÜN şirketinin sahibi Metin Güneş, pek çok kez vergi rekortmenleri listesinde yer almıştı. Güneş, 10 yıl önce merhum babası Abdulkadir Güneş adına da bir eğitim vakfı kurmuştu. Metin Güneş’in önümüzdeki dönemde yenilenebilir enerji ve sağlık alanlarında yatırımlar planladığı ifade edilirken eğitim vakfına da daha çok zaman ayırmak istediği belirtiliyor. “

You cannot copy content of this page