Metin Kaşo kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Metin Kaşo eşi kimdir?

13.05.2023
A+
A-
Metin Kaşo kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Metin Kaşo eşi kimdir?

Metin Kaşo kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Metin Kaşo eşi kimdir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Metin Kaşo kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Metin Kaşo eşi kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Mobilya ve Dekorasyon firması ile ismini duyuran MEtin Kaşo Devlet Tatbiki Güzel Sanatlar Yüksek Okulu İç mimarlık ve Mobilya Tasarımı bölümünden 1970 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Şişli’deki Metin Kaşo Mobilya ve Dekorasyon firmasını açarak iş dünyasına adım attı. Okul yıllarından beri birlikte dekorasyon yaptıkları sınıf ve iş arkadaşı Pervin Kurbanzade (Kaşo) ile 1975 yılında evlendi ve bundan böyle mesleklerini el ele vererek yürütmeye devam ettiler. Spor ise, Metin Kâşo’nun yaşamının ayrılmaz bir parçası. Su kayağı, sörf, tüpsüz dalma yaptığı deniz sporlarından sadece bir kaçı. İddialı bir bilardo oyuncusu olan Metin Kaşo, hayat arkadaşı Pervin Kâşo ile beraber iyi derecede kayakçıdırlar. Aynı zamanda TTF üyesi, turnuva oyuncusu Metin Kâşo için TENIS ise ayrı bir tutkudur.

Sizler için bilgivip.com ailesi olarak Metin Kaşo kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Metin Kaşo eşi kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page