Metin Şen kimdir, kaç yaşında? Metin Şen sevgilisi kim? Metin Şen serveti

23.08.2023
A+
A-
Metin Şen kimdir, kaç yaşında? Metin Şen sevgilisi kim? Metin Şen serveti

Metin Şen kimdir kaç yaşında? Metin Şen’in sevgilisi kim? Metin Şen serveti

Sevgilisin olduğu iddia edilen Seçil Sırmacı, Türk sosyal yaşamının tanınmış isimlerinden biridir. Kamuoyunun dikkatini Uğur Güven ile yaşadığı aşk ilişkisiyle çekmiştir. Sosyal medya platformlarında yaptığı paylaşımlarla da sık sık gündeme gelmektedir. Toplumsal etkinliklerde ve sosyal etkinliklerde sıkça görülen Sırmacı, güzelliği ve özgün stili ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

Ali Şen’in oğlu olarak dünyaya gelen Metin Şen, 20 Ocak 1970 tarihinde Danimarka’da hayatına baslamis. Metin Şen, iş dünyasının tanınmış isimlerinden biri olarak bilinir ve 2014 yılında New York’un ünlü İtalyan restoran zinciri Serafina’yı Türkiye’ye getirerek büyük bir başarı elde etmişti. Bu başarılı girişim sonucunda, Şen, New York’tan getirdiği Serafina restoran zincirini 3.2 milyon dolar karşılığında satma kararı aldı.

Metin Şen, Kimya Mühendisliği alanında eğitimini tamamladığı University of Northhampton’dan mezun olduktan sonra, 1986-1987 yılları arasında Maga Deri’de Ürün Müdür Yardımcısı olarak görev aldı.1990-2013 yılları arasında havacılık ve enerji sektörlerinde çeşitli şirketlerde Kurucu Ortak, Yönetim Kurulu Başkanı ve Üye olarak aktif görevler üstlendi.

You cannot copy content of this page