Metin Üreyil kimdir? Kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Metin Üreyil eşi kimdir?

01.06.2023
A+
A-
Metin Üreyil kimdir? Kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Metin Üreyil eşi kimdir?

Metin Üreyil kimdir? Kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Metin Üreyil eşi kimdir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Metin Üreyil kimdir? Kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Metin Üreyil eşi kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

İstanbul’da iş yerinin yakınında bir otomobile bindirilip kaçırıldığı iddia edilen ve kayıp olarak aranan esnaf Metin Üreyil’in çuval içinde cansız bedeni bulundu. Cinayetle ilgili iki şüpheli gözaltına alındı. Olayın yaklaşık 900 bin liralık alacak verecek meselesi yüzünden meydana geldiği öğrenildi. Ataşehir’de sahibi olduğu iş yerinden kimliği belirsiz kişiler tarafından otomobile bindirilerek götürülen 36 yaşındaki Metin Üreyil’in cesedi öldürülmüş olarak çuval içinde bulundu. Metin Üreyil’in cenazesi Karacaahmet Mezarlığı’nda toprağa verildi. Metin Üreyil’in eşi Sinem Üreyil, “Siyah bir araçla kapının önünden alınıyor. Ondan sonra sırra kadem basıyor. Eşim depoda bir çuvalın içinde ölü bulunuyor. Eşimin üzerindeki silahla, eşimin kafasına sıkıp, darbediyorlar. Eşim tanınmaz haldeydi, ben onu teşhis edemedim, onu sakallarından tanıdım. Benim üç tane çocuğum yetim kaldı” dedi.

Sizler için bizlerde Metin Üreyil kimdir? Kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Metin Üreyil eşi kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Metin Üreyil cinayetinde kan donduran detaylar ortaya çıktı!

Cinayet Büro dedektiflerince yapılan çalışmada olayın sebebine dair detaylarda ortaya çıktı. İddiaya göre M.A.İ. ile Metin Üreyil arasında 900 bin liralık alacak verecek meselesi oluğu, olay günü M.A.İ.’nin Üreyil’i alıp işyerine götürdüğü öğrenildi. M.A.İ.’nin burada Üreyil’i öldürdükten bir gün sonra çalışanı İhsan A.’yı yanına çağırıp etrafı temizlettiği ve cesedi çuvala koyup bodrum kattaki tuvalete attıkları tespit edildi.

2 şüpheli adliyeye sevk oldu. Konuyla ilgili gözaltına alınan iki şüpheli Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliğindeki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Cinayet Büro Ekiplerinin olayla ilgili çalışması devam ederken firari şüpheli M.A.İ. ise her yerde aranıyor.

You cannot copy content of this page