Midas kimin? Ücretli mi? Midas güvenilir mi? Ekşi? Midas SPK onaylı mi?

20.06.2023
A+
A-
Midas kimin? Ücretli mi? Midas güvenilir mi? Ekşi? Midas SPK onaylı mi?

Midas kimin? Ücretli mi? Midas güvenilir mi? Ekşi? Midas SPK onaylı mi? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Midas kimin? Ücretli mi? Midas güvenilir mi? Ekşi? Midas SPK onaylı mi? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Evet kendi reklamlarında Midas’la BIST İşlemlerinde Düşük Komisyonla Yatırıma Başla sloganını kullanan Midas hakkında internette Midas Menkul Değerler A.Ş., 31 Mart 2021’de Sermaye Piyasaları Kurumu (SPK) lisansına sahip oldu şeklinde bir bilgi yer almaktadır. Malum Sermaye Piyasası Kurulu, idari ve mali özerkliğe sahip düzenleyici ve denetleyici bir kamu kurumudur. 1981 yılında 2499 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu ile kurulmuştur.

Yatırım dünyasının yakından takip ettiği Midas, 28 Ekim 2020’de Egem Eraslan ve Umut Bozkurt tarafından kuruldu.

Bir süredir kullanılmakla beraber hakkında olumlu yorumlar vardır fakat şikayet var üzerindeki yorumlar için bu adrese göz atarsanız güncel kullanıcı yorumlarını görürsünüz veya bu içeriğe sizlerde yorum yapabilirsiniz.

Sizler için bizlerde Midas kimin? Ücretli mi? Midas güvenilir mi? Ekşi? Midas SPK onaylı mi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page