Mine Ölmez eşi kimdir? Mine Ölmez boyu kaç? Astrolog Mine Ölmez evli mi?

17.05.2023
A+
A-
Mine Ölmez eşi kimdir? Mine Ölmez boyu kaç? Astrolog Mine Ölmez evli mi?

Mine Ölmez eşi kimdir? Mine Ölmez boyu kaç? Astrolog Mine Ölmez evli mi?

Mine Ölmez kimdir, evli mi, eşi kimdir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Mine Ölmez kimdir, evli mi, eşi kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

1986 yılında Mersin’de doğdu. Resim ve müziğe olan yeteneğinden dolayı lise eğitimi için Güzel Sanatlar’ı tercih eden Mine Ölmez, Nevit Kodallı Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi’ni, ardından Çukurova Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’ni bitirdi. Astrolojiye ve ruhsal konulara olan ilgisi ortaokul yıllarında başladı ve daha o yaşlarda astrolojiyle ilgili yaptığı ilginç yorumlarıyla dikkat çekti.

2014 yılında başladığı Astroart Astroloji Okulu’ndan 2017’de mezun oldu. 2010 yılında Ankara’da NLP Master Trainer ve yaşam koçluğu eğitimleri aldı. Sağlık sorunlarından dolayı ekranlardan ve mesleğinden bir süre uzak kalan Mine Ölmez, astroloji sayesinde yeniden mesleğine ve araştırmalarına geri döndü.

Astrolojinin her şeyden önce bir sanat olduğuna inanan Mine Ölmez, İsteğin Benim İçin Emirdir kitabının yazarıdır.

Sizler için bilgivip.com ailesi olarak Mine Ölmez kimdir, evli mi, eşi kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page