Mine Özbek kimdir? Mine Özbek Kaç yaşında, Nereli? Mine Özbek Twitter İnstagram

12.05.2022
A+
A-
Mine Özbek kimdir? Mine Özbek Kaç yaşında, Nereli? Mine Özbek Twitter İnstagram

Mine Özbek kimdir? Mine Özbek Kaç yaşında, Nereli? Mine Özbek Twitter İnstagram

Mine Özbek Twitterda @mineozbekk kullanıcı adı ile bulunur.

Mine Özbek instagramda @mineezbk kullanıcı adı ile bulunur.

Mine Özbek
Organize iyilik, organize kötülüğü yenece

Kanal D ile yolları ayıran sabah haberleri sunucusu Murat Güloğlu’nun programından sorumlu olan Mine Özbek’in de kurum ile bağlarını kopardığı ortaya çıkmış ve gündem olmuştu.

Kanal D Haber Direktörü Mine Özbek, Haziran 2016’da CNN Türk’te yayınlanan Ahmet Hakan’la Tarafsız Bölge programının yapımcısı olduğu dönemde istifa etmiş, 1 yıl sonra Ahmet Hakan’ın yönetime yaptığı ısrarlar sonrası yeniden Doğan Grubu bünyesine katılmıştı.

Deneyimli haberci, Tarafsız Bölge programından önce yıllarca Uğur Dündar yönetimindeki Arena programının koordinatörlüğünü yapmıştı.

Fotoğraf notu:

Hani derler ya anlatsam Roman olur…
Ben de yazmaya başladım.
Ve ortaya Polisiye Roman tadındaki
HAYATIN ARENASI çıktı.🧿❤

Şunu itiraf edeyim ki Kıtabımın gençler tarafından okunmasını çok isterim. Çünkü onlara bilmedikleri Eski Türkiye’yi, kendi haberlerim üzerinden anlattım.

“…Kitap, ifade hürriyetini, toplumun haber alma hakkının gasp edilmediği yılları; kamu denetiminin medya tarafından özgürce yapılabildiği zaman dilimini o kadar güzel anlatıyor ki, okur kendisini bir gerilim filminin kahramanıymış gibi hissedecektir.”

Uğur Dündar

Ön söz ve arka kapağı, dürüst ve ilkeli duayenimiz usta gazeteci Uğur Dündar yazdı. 25 yıllık bir gazeteci için bundan büyük gurur olur mu 🧿❤ Sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

You cannot copy content of this page