Mojtaba Hakani Kimdir? Süleyman Aslan tefeci kimdir? Mojtaba Hakani Seçil Erzan Olayı?

01.12.2023
A+
A-
Mojtaba Hakani Kimdir? Süleyman Aslan tefeci kimdir? Mojtaba Hakani Seçil Erzan Olayı?

Mojtaba Hakani Kimdir? Süleyman Aslan tefeci kimdir? Mojtaba Hakani Seçil Erzan Olayı? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Mojtaba Hakani Kimdir? Süleyman Aslan tefeci kimdir? Mojtaba Hakani Seçil Erzan Olayı? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

İddia edilen yüksek getiri vadeden fonlarla ünlü futbolcular ve iş insanlarını dolandırdığı suçlamasıyla tutuklu olarak yargılanan Seçil Erzan’ın davası, yeni bir aşamaya evrildi. Davada adı geçen Mojtaba Hakani’nin, Seçil Erzan’ı tehdit ettiği bir video ortaya çıktı. Kanal D Haber’e göre, İran kökenli Mojtaba Hakani, Seçil Erzan’ı evinden alarak boş bir araziye götürmüş ve borcu olmadığına dair zorla bir video çektirmiş. 30 Kasım 2023 tarihinde gün yüzüne çıkan bu video, davaya yeni bir bakış açısı kazandırdı. Videoda, Seçil Erzan’ın yüzü şişmiş ve gözleri morarmış bir şekilde görülmekte; Erzan, Mojtaba Hakani’nin ve başka bir kişinin kendisini ve diğer kişileri borçları konusunda suçlamamasını rica etmektedir. Bu durum, Erzan’ın üniversite arkadaşının eşi olan Mojtaba Hakani’nin davada oynadığı rolü daha da önemli hale getiriyor.

Erzan’ın iddia edilen yüksek profilli dolandırıcılık faaliyetleri arasında Arda Turan, Emre Belözoğlu, Muslera ve Selçuk İnan gibi ünlü futbolcuların adı da geçmektedir. Bu gelişme, davayı takip edenleri şaşırtıcı bir dönemece taşıyor ve kamuoyunda büyük bir ilgi uyandırıyor.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Mojtaba Hakani Kimdir? Süleyman Aslan tefeci kimdir? Mojtaba Hakani Seçil Erzan Olayı? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Bu skandalın daha da karanlık bir yönü, Seçil Erzan’ın tefeciler tarafından tehdit edilmesi ve bu tehditlerin videoya kaydedilmesi. Kanal D Haber tarafından elde edilen görüntülerde, Erzan’ın boş bir arazide, tefeci Süleyman Aslan’a yalvarırken görülüyor. Bu videoda, Erzan’ın, Aslan’a daha önce verdiği ve üzerinde anlaşmazlık yaşadıkları bir senet konusunda yalvardığı duyuluyor.

You cannot copy content of this page