Monika Ertl kimdir? Monika Ertl Sözleri? Monika Ertl nasıl oldu?

02.09.2023
A+
A-
Monika Ertl kimdir? Monika Ertl Sözleri? Monika Ertl nasıl oldu?

Monika Ertl kimdir? Monika Ertl Sözleri? Monika Ertl nasıl oldu? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Monika Ertl kimdir? Monika Ertl Sözleri? Monika Ertl nasıl oldu? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Hamburg, Almanya, 1 Nisan 1971, sabah 09.40. Derin gök mavisi gözleriyle güzel ve zarif bir kadın, Bolivya konsolosluğuna girer. Kabul edilmeyi beklerken ofisi süsleyen tablolara kayıtsızca bakar. Koyu renk, yünlü şık bir takım elbise giyen Bolivya konsolosu Albay Roberto Quintanilla, ofisine girer ve günler öncesinden röportaj talep eden, Avustralyalı olduğunu iddia eden bu kadının güzelliğinden etkilenerek onu selamlar. Kısacık bir an için yüz yüze gelirler. İntikam, bu çekici kadının yüzünde somutlaşır. Gözlerinin içine dik dik bakar ve konuşmaksızın bir silah çeker, üç el ateş eder. Ne direnme ne karşı koyma ne de mücadele olur. Atış hedefe ulaşır. Kaçarken çantasını, bir peruk, bir Colt Cobra 38 Special marka silah ve “Ya zafer ya ölüm – ELN” yazılı bir kâğıt parçasını ardında bırakır.

Sizler için bizlerde Monika Ertl kimdir? Monika Ertl Sözleri? Monika Ertl nasıl oldu? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Kaynak: www.Lamanchaobrera.es El vino, una industria llena de emprendedores y éxito en nuestro país

Che Guevara elleri neden kesildi?

Arjantin polisinde Che’nin parmak izi vardı. Bir parmak bile çürütülemez bir kanıt yaratırdı. Ancak General daha somut birşey istiyordu o nedenle ellerini kesmeye karar verdi.” dedi

You cannot copy content of this page