Müge Anlı Erhan Ercan kimdir? Nerelidir? Olayı nedir?

21.06.2023
A+
A-
Müge Anlı Erhan Ercan kimdir? Nerelidir? Olayı nedir?

Müge Anlı Erhan Ercan kimdir? Nerelidir? Olayı nedir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Müge Anlı Erhan Ercan kimdir? Nerelidir? Olayı nedir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Erhan Ercan, ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da ve Müge Anlı ile Tatlı Sert programlarında yayına çıkan bir kişidir. Olay çok karışık olmakla beraber Müge Anlı şöyle anlatıyor:

“50 yaşındaki Kevser Ercan 26 yaşındaki kızı ve torunuyla 7 Haziran’da İstanbul Bayrampaşa’daki evinden ayrılmıştı. Hatta 2Benim teyzem bir türlü kendisinden boşanmayan Erhan Ercan yüzünden evi terk etti’ demişti. Dün enteresan bir şey oldu, arıyor arkadaşlar Erhan Bey de diyor ki ‘Aa ben de ATV’deyim Esra Erol’a geldim karımı aramaya’ diyor. Neyse gelsin Erhan Ercan da öyle anlatayım.”

Merhabalar, siz de eşinizi arıyormuşsunuz sanırım, neyse ben eşinizi de çocuklarınızı da buldum. Aslında işin aslı şöyle eşiniz çocuklarıyla birlkte yeni bir hayat kurmak istiyorlar. Öğrendim, bantlarım da var ama benim haddim değil yerini yurdunu göstermek. Onlar yayına bağlanmak isterlerse bağlansınlar. Burada kurulu düzeni olan insanların başka bir şehire gidip yerleşme çabası beni ürküttü.

Erhan Bey biliyorsunuz ben direkt soruyorum; siz neden boşanmıyorsunuz karınızdan kardeşim?” Erhan Ercan’da yayında kendi duygu ve düşüncelerini Müge Anlı’nın sorusu üzerine anlattı.

Sizler için bizlerde Müge Anlı Erhan Ercan kimdir? Nerelidir? Olayı nedir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page