Muradiye Çınar kimdir? Ömer Çınar kimdir? Müge Anlı

11.03.2024
A+
A-
Muradiye Çınar kimdir? Ömer Çınar kimdir? Müge Anlı

Muradiye Çınar kimdir? Ömer Çınar kimdir? Müge Anlı Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Muradiye Çınar kimdir? Ömer Çınar kimdir? Müge Anlı sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Bir elinde cımbız, bir elinde ayna. Sosyal medyada sahte hoca olarak davet yapıp hanımları ağına düşüren kocasını ve kaçırılan oğlunu aramaya Müge Anlı stüdyolarına geldi. Muradiye Çınar, eşinin oğlunu kaçırdığını ve kendisine göstermediğini iddia ediyor. Muradiye Hanım, “Kocamın benim üzerime kuma getirdiği hanım evli ve çocukluydu. Beni darp etti. Kendi nefsine sahip çıkamayan başkasına nasıl din eğitimi verecek. Kendi din bilgisi yok. Oğlumu bulalım. Babası gibi üfürükçü olmasın. Oğlumun beynini yıkamış. Çocuğumun nerede yaşadığını bilmiyorum. Çocuğumu istiyorum” dedi.

iktok’a merak salan ve kendisini ‘Çınar Hoca’ diye tanıtan kocası Ömer Çınar, Muradiye Hanım’ın üzerine kuma getirmiş. Oğlu İsmail ile görüşmesine müsaade etmeyen Ömer Çınar hakkındaki iddialara ne yanıt verecek? Muradiye Hanım, oğlu İsmail’in kendisine “Kafir müşrik. Sana anne demeye utanıyorum” dediği ve görüşmek istemediğini söyledi.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Muradiye Çınar kimdir? Ömer Çınar kimdir? Müge Anlı sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page