Hasan Murat Mercan Kimdir? Nereli? Hasan Murat Mercan Eşi Kimdir?

05.06.2023
A+
A-
Hasan Murat Mercan Kimdir? Nereli? Hasan Murat Mercan Eşi Kimdir?

Hasan Murat Mercan Kimdir? Nereli? Hasan Murat Mercan Eşi Kimdir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için XHasan Murat Mercan Kimdir? Nereli? Hasan Murat Mercan Eşi Kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Tam adı ile Hasan Murat Mercan 14 Ocak 1959 tarihinde dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümünden mezun olarak tamamlamıştır. Ardından 1981 yılında bitirdikten sonra, aynı üniversitede yüksek lisansını 1984 yılında tamamladı. Ardından, 1984-1985 yıllarında ailesinin yaşadığı yer olan Eskişehir’de Anadolu Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde araştırma görevlisi olarak çalışmaya başladı.

Bu dönemde ABD’de Florida Üniversitesi’ne doktora yapmak üzere gönderildi. Florida Üniversitesi’nin Karar ve Enformatik Bilimleri Bölümü’ndeki doktorasını 1989 yılında tamamladı. Cleveland Üniversitesi İşletme Fakültesi Sayısal Analiz Bölümü’nde 1989-1992 yılları arasında yardımcı doçent olarak çalıştı. Türkiye’ye döndükten sonra 1992-2004 yılları arasında Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde önce yardımcı doçent, sonra doçent olarak çalıştı.

Sizler için bizlerde Hasan Murat Mercan Kimdir? Nereli? Hasan Murat Mercan Eşi Kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page