Murat Mücahit Yentür kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Ekşi? Murat Mücahit Yentür eşi kimdir?

29.08.2023
A+
A-
Murat Mücahit Yentür kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Ekşi? Murat Mücahit Yentür eşi kimdir?

Murat Mücahit Yentür kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Ekşi? Murat Mücahit Yentür eşi kimdir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Murat Mücahit Yentür kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Ekşi? Murat Mücahit Yentür eşi kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

18.08.2021 tarihinde İzmir’e İl Milli Eğitim Müdürü olarak atanan Yentür, 23 Ağustos 2023 itibariyle İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü olarak görev almıştır.

Murat Mücahit Yentür, evli ve 3 çocuk babasıdır.

İstanbul Sabahati Zaim Üniversitesi Eğitim Fakültesi Liderlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü ile İzmir Demokrasi Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde misafir öğretim görevlisi olarak görev yapan Yentür, Ege Eğitim Bilimleri Enstitüsü’nde misafir öğretim üyesi olarak devam ediyor. . Üniversite . Murat Mücahit Yentür, Elazığ’ın Madeni ilçesinde doğdu. Yentür, ilköğrenimini Maden’de, lise öğrenimini Yalova’da aldı; İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Coğrafya Bölümü, MA İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Coğrafya Anabilim Dalı ve İstanbul Üniversitesi Hasan Kalyoncu Üniversitesi Sosyal Bilimler, Yönetim ve Küresel Girişimcilik Enstitüsü mezunudur. Doktorasını Marmara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü’nden alan Yentür, 2023 yılı Haziran ayında eğitim bilimleri alanında doçent unvanını aldı. Bu çalışmalarının yanı sıra Eğitim Yönetimi ve Denetimi Anabilim Dalı’nda yüksek lisans eğitimine devam edecek. . . İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Lisansüstü Eğitim Enstitüsü.

Sizler için bizlerde Murat Mücahit Yentür kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Ekşi? Murat Mücahit Yentür eşi kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page