Sermin Baysal Ata eşi Musa Ata Kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Spiker Musa At TRT

04.06.2023
A+
A-
Sermin Baysal Ata eşi Musa Ata Kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Spiker Musa At TRT

Sermin Baysal Ata eşi Musa Ata Kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Spiker Musa At TRT Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Sermin Baysal Ata eşi Musa Ata Kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Spiker Musa At TRT sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

TRT’nin sembol isimlerinden biri haline gelen Sermin Baysal Ata, Musa Ata ile evlidir ve bir de kız çocuğu vardır.

Kendisi son olarak İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Ayça Kaya’ya virüse karşı demir eksikliğinin iyi geldiği konusu üzerine ”demir döküm malzemeleri denir eksikliğine iyi gelir mi” diyerek sorması ile gündeme gelmiş ve sosyal medyada gündem olmuştu. Ancak daha sonra TRT Haber’in İnternet sitesinde de yer alan haberde demir döküm malzemelerinin demir eksikliğine iyi geldiği bilimsel verilerle kanıtlanmıştır.

1971 senesinde Ankara’da dünyaya gelen Sermin Baysal Ata, Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon bölümünden mezun oldu. Mezun olduktan sonra TRT’de Akşama Doğru isimli programda çalışmaya başladı. Ardından çeşitli özel kanallarda bir süre muhabirlik yapan Sermin Baysal Ata, 1998 senesinde TRT’nin açmış olduğu spikerlik sınavını kazandı ve bu TRT’de işe başladı.

Antalya ve Ankara radyolarında bir süre çalıştıktan sonra 2001 senesinde haber merkezine gelen Sermin Baysal Ata, TRT 1 ekranlarında uzun bir süre öğlen haberlerini sundu. Ardından da TRT Haber kanalına geçiş yaptı. Dünyamız Detay isimli haber bültenini sunan Sermin Baysal Ata, daha sonra ise bu kanalda Öğlen Kuşağı haberlerini sunmaktadır.

Sizler için bizlerde Sermin Baysal Ata eşi Musa Ata Kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Spiker Musa At TRT sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page