Mustafa Açılan kimdir? Kaç yaşında? Mustafa Açılan aslen nereli? Mustafa Açılan Boyu?

02.03.2023
A+
A-
Mustafa Açılan kimdir? Kaç yaşında? Mustafa Açılan aslen nereli? Mustafa Açılan Boyu?

Mustafa Açılan kimdir? Kaç yaşında? Mustafa Açılan aslen nereli? Mustafa Açılan Boyu?

Mustafa Açılan 22 Şubat 1987’de İstanbul’da dünyaya geldi.

2016’dan itibaren film ve dizilerde rol almaya başladı. İlk olarak Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Züleyha’nın üvey abisi Veli olarak izleyici onu tanıdı.

Daha sonra Babamın Günahları, çocuk dizilerinde rol aldı.

2020’de çekilen Maria ile Mustafa dizisi kadrosunda da kendine yer bulan Açılan, şu sıralar TRT 1’de yayınlanan Teşkilat dizisi ile izleyici karşısına çıkıyor.

Ünlü oyuncu Mustafa Açılan 22 Şubat 1987 tarihinde dünyaya geldi. Yakışıklı oyuncu Mustafa Açılan 1,73 cm boy uzunluğuna sahiptir. Yakışıklı oyuncu Mustafa Açılan 68 kg ağırlığındadır. Dizi ve film oyuncusu Mustafa Açılan 34 yaşındadır. Ünlü oyuncu Mustafa Açılan Maria ile Mustafa dizisinde tanıştığı meslektaşı Tuğba Tutuğ ile aşk yaşamaktadır.

Dizi oyuncusu Mustafa Açılan balık burcudur. Başarılı oyuncu Mustafa Açılan Kazakistan’ da bir üniversitede İşletme Bölümünden mezundur. Ancak kariyerine oyunculuk mesleğiyle devam etti.
Dizi oyuncusu Mustafa Açılan ilk olarak 2016 yılında Kanıt: Ateş Üstünde dizisinde rol aldı. Ardından 2018 yılında Babamın Günahları, Bir Zamanlar Çukurova, 2020 yılında Maria ile Mustafa ve 2021 yılında Akıncı dizisinde oynadı.

Dizi ve film oyuncusu Mustafa Açılan 2018 yılında Hürkuş: Göklerde Kahraman adlı filmde rol aldı. Yakışıklı ve karizmatik oyuncu Mustafa Açılan İstanbul’ da dünyaya geldi. Dizi ve film oyuncusu Mustafa Açılan aslen İstanbulludur. Ünlü oyuncu Mustafa Açılan ‘ ın 24 bin takipçili instagram hesabı @mustafaacilan’ dır.

You cannot copy content of this page