Mustafa Cüneyt Hoşcoşkun kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Cüneyt Hoşcoşkun nerede?

18.07.2023
A+
A-
Mustafa Cüneyt Hoşcoşkun kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Cüneyt Hoşcoşkun nerede?

Mustafa Cüneyt Hoşcoşkun kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Cüneyt Hoşcoşkun nerede? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Mustafa Cüneyt Hoşcoşkun kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Cüneyt Hoşcoşkun nerede? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Hakkında çok fazla bilgi bulunmayan Mustafa Cüneyt Hoşcoşkun Manisalı Turgutlu’ludur. İzmir Cumhuriyet Başsavcılığınca, FETÖ/PDY soruşturması çerçevesinde 2017 yılında hakkında yakalama kararı çıkarılan eski Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Cüneyt Hoşcoşkun, bugün tedavi amaçlı Ege Üniversitesi Hastanesi Acil Bölümü’ne geldi.

Hastaneye gelen polis ekiplerince Hoşcoşkun, yakalanarak gözaltına alındı. Gözaltına alınan Hoşcoşkun’un bir süre hastanede tedavisinin süreceği öğrenilirken, tedavisi süresince de kendisine polis ekiplerinin refakat edeceği bilgisi edinildi.

Kendisi Yükseköğretim Kurulu’nca 28 Şubat 2017’de Ege Üniversitesi’ndeki rektörlük görevinden açığa alınan Hoşcoşkun, 25 Ağustos’taki Kanun Hükmünde Kararname ile meslekten ihraç edilmişti.

Sizler için bizlerde prof. dr. Cüneyt Hoşcoşkun kimdir? Mustafa Cüneyt Hoşcoşkun kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Cüneyt Hoşcoşkun nerede? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page