Mustafa Kartoğlu kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Mustafa Kartoğlu eşi kimdir?

03.06.2023
A+
A-
Mustafa Kartoğlu kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Mustafa Kartoğlu eşi kimdir?

Mustafa Kartoğlu Kimdir? Kaç Yaşında? Aslen Nereli? Evli mi? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Mustafa Kartoğlu Kimdir? Kaç Yaşında? Aslen Nereli? Evli mi? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Mustafa Kartoğlu 1968 yılında Rize’nin Çayeli ilçesinde doğdu. Mustafa Kartoğlu aslen Rizeli’dir. 1990 yılında üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde tamamladı. Eğitim döneminde iken çeşitli dergi ve gazeteler ile Anadolu Ajansı bünyesinde stajyer muhabir olarak görev aldı.

Mustafa Kartoğlu sektör dergileri yayınlamış ve yönetti. Bir dönem kurumsal basın müşavirliği görevini üstlendi. Yeni Şafak, Akşam ve Star gazeteleri bünyesinde görevler üstlendi. Geçmişten günümüze editör, muhabir, haber müdürü, yazı işleri müdür ve genel yayın yönetmen yardımcılığı gibi bir çok görevde bulundu.

Mustafa Kartoğlu ayrıca çeşitli üniversitelerde ders ve konferanslar vermiş, günümüzde Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmenliğini yapan Mustafa Kartoğlu, bazen de televizyonlarda yorumcu olarak yer alıyor.

Sizler için bizlerde Mustafa Kartoğlu Kimdir? Kaç Yaşında? Aslen Nereli? Evli mi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page