Mustafa Kavaz kimdir? Kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Mustafa Kavaz evli mi?

24.05.2023
A+
A-
Mustafa Kavaz kimdir? Kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Mustafa Kavaz evli mi?

Mustafa Kavaz kimdir? Kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Mustafa Kavaz evli mi? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Mustafa Kavaz kimdir? Kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Mustafa Kavaz evli mi? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Erkek voleybol takımı Ziraat Bankkart’ın baş antrenörü olan Mustafa Kavaz 30 Mart 1983 tarihinde Rize’de dünyaya geldi. 40 yaşında olan teknik adam koç burcu. Boyu 1,92 cm olan Kavaz’ın kilosu ise 85’dir. Kariyerine voleybol oyuncusu olarak başlayan Kavaz, smaçör pozisyonunda görev yapıyordu. Voleybolu Ziraat Bankkart takımında oynadığı sırada bırakan Mustafa Kavaz, daha sonra takımda teknik ekipte çalışmaya başlamıştı. Başarılı teknik adamın sosyal medya platformlarında hesabı olup olmadığı da pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Ancak Mustafa Kavaz sosyal medya kullanmıyor. Ziraat Bankkart baş antrenörü Mustafa Kavaz’ın bir dönem Zeynep Kavaz’la evli olduğu biliniyordu.

Sizler için bizlerde Mustafa Kavaz kimdir? Kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Mustafa Kavaz evli mi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page