Sakar Şakir nerede çekildi? Sakar Şakir bakkal nerede? Aliye Naşit kimdir, apartman kimin?

31.05.2023
A+
A-
Sakar Şakir nerede çekildi? Sakar Şakir bakkal nerede? Aliye Naşit kimdir, apartman kimin?

Sakar Şakir nerede çekildi? Sakar Şakir bakkal nerede? Aliye Naşit kimdir, apartman kimin? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Sakar Şakir nerede çekildi? Sakar Şakir bakkal nerede? Aliye Naşit kimdir, apartman kimin? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

SAKAR ŞAKİR 1977 yapımı filmdir.

Yer: Yeşilköy Yeşilköy, Aliye Naşit, Yeşilköy İstanbul Cd. Apartmanı, No:33, 34149 Bakırköy/İstanbul. Kemal Sunal’ın Sakar Şakir filminde Gardrop Fuat tarafından kovalandığı sahne, Aliye Naşit apartmanında çekiliyor.

Aliye Naşit Apartmanı 1977 yapımı Sakar Şakir filmi burada çekildi. Garderop Fuat, Kemal Sunal’ı atletle kovalıyor ya işte tam olarak burası. Apartmanın iç sahneleri ise başka yerde çekilmiş.

Stavro’nun Eski Köşkü 1977 yapımı Gülen Gözler filminin çekildiği köşk burası. Ayşen Guruda’nın Şener Şen’e pencereyi açıp Vecihi diye baktığı… Hatta Mavi Boncuk filminde gösterilmeyen ama meşhur olan toplu bir fotoğraf var. O fotoğrafta işte bu köşkün merdiveninde çekildi. Ayrıca burası Salak Milyoner filminde altın ararken kazdıkları yer. Filmde Altunizade olarak geçer ama aslında Yeşilköy’dür.

Sizler için bizlerde Sakar Şakir nerede çekildi? Sakar Şakir bakkal nerede? Aliye Naşit kimdir, apartman kimin? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page