Nalan Sipar kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Evli mi? Nalan Sipar biyografi

15.05.2023
A+
A-
Nalan Sipar kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Evli mi? Nalan Sipar biyografi

Nalan Sipar kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Evli mi? Nalan Sipar biyografi Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Nalan Sipar kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Evli mi? Nalan Sipar biyografi sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

@NalanSipar kullanıcı adı ile Twitterda ve instagramda bulunan Gazetecidir. Youtube üzerinden aktif olan bir isim olup Berlinde yaşamaktadır. Almanya Duisburg Üniversitesi Siyaset Bilimi Bölümü mezunu Nalan Sipar, halen Alman medya kuruluşu Deutsche Welle’de editörlük yapıyor. Daha önce WDR, Spiegel Online ve ARD’de çalışan Sipar, 2013’de ABD Duke Üniversitesi DeWitt Wallace Medya ve Demokrasi Merkezi’nde burslu olarak eğitim aldı.

Sizler için bilgivip.com ailesi olarak Nalan Sipar kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Evli mi? Nalan Sipar biyografi sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Duygu Göktürk Soydan kaç yaşında? Duygu Göktürk Soydan kimdir? Spiker Duygu Göktürk Kimdir? Spiker Duygu Göktürk Soydan Boşandı mı? Eşi kimdir?

@duyguugokturk kullanıcı adı ile Twitterda bulunur. Tvnette Gazeteci, Haber Spikeri aynı zamanda gztcom’da Dijital Yayıncı/Özel İçerik Editörü olarak görev yapmaktadır. @duyguugokturk kullanıcı adı ile instagramda bulunmaktadır. Özel videolar hazırlayıp sunarak sık sık GZT takipçilerinin karşısına çıkıyor. Ciddi Mesele ile gündemi meşgul eden konuları enine boyuna masaya yatırıyor.

You cannot copy content of this page